One Happy Life!

One Happy Life!

wtorek, 13 maja 2014

Hello!Witajcie na naszym blogu!

Ja, Ewa (The Blond One) razem z Olgą (The Brunette One) postanowiłyśmy założyć bloga o tematyce lifestylowej. Nasze poglądy nie zawsze są takie same, ale to co na pewno nas łączy to szeroko pojęty zdrowy styl życia. Kazda z nas ma inne doświadczenia z dietami, kosmetykami czy sportem dlatego nasze posty będą urozmaicone. 

Welcome to our blog !
I, Eve (The Blonde One) together with Olga (The Brunette One) decided to start a lifystyle blog. Our points of views are not always the same, but it's certainly what unites us is widely understood healthy lifestyle. Each of us has a different experience with diets, cosmetics and sports because of that our posts will be varied.  

Odkąd The Brunette One rozpoczęła pracę biurową zaczęła borykać się z brakiem czasu i przybywającymi kilogramami. Tak mówi o sobie i swoich sposobach na zdrowsze życie: „Nauczyłam się radzić sobie z wahaniami wagi i postanowiłam podzielić się swoja wiedzą na blogu. Staram się żyć zdrowo, dobrze jeść, ruszać się i nie stresować, mimo nawału pracy i braku czasu. Mam swoje triki, bez ustanku uczę się nowych i wierzę, że to możliwe! Podzielę się z Wami szybkimi, prostymi, ale zdrowymi i smacznymi przepisami, ciekawymi sposobami (również aktywnego) spędzania czasu i nie tylko. Zawsze szukam też alternatyw kosmetycznych - unikam produktów mocno chemicznych, z niepotrzebnymi składnikami, ale nie wydaję na nie fortuny. Moje znaleziska również chętnie Wam przedstawię”.

Since the time The Brunette One started working in office began to grapple with the lack of time and arriving pounds.This is what she says about herself:"I've learned to cope with weight fluctuations and I decided to share my knowledge on the blog. I try to live a healthy life, eat well, move and do not stress, despite the enormous amount of work and lack of time. I have my tricks, constantly learn new and I believe that it's possible! I will share with you a quick, simple, but healthy and delicious recipies, interesting ways of spending time and much more. I'm always looking for an alternatives cosmetic to avoid tight chemical products and to don't spend a fortune on them. I will be happy to introduce my findings to you".

U mnie sprawy wyglądają nieco inaczej. Nigdy nie miałam problemów z wagą, należałam raczej do tych szczupłych. Nie wiem czy była to zasługa dużej ilości sportu, małej ilości niezdrowego jedzenia czy po prostu dobrej przemiany materii. Wszystko zmieniło się po dwóch wypadkach, które nastapiły w krótkim okresie czasu i unieruchomiły mnie na ponad pół roku. Potem zaczęła się praca i odzyskiwanie formy zeszło na dalszy plan. Jestem dopiero w trakcie testowania diet i szukania tej właściwej, na pewno możecie się spodziewać moich uwag w tym zakresie. Odwrotnie niż Olga ja skupiam się głównie na testowaniu kosmetyków z wyższej półki i sporty, które uprawiam też do spokojnych nie należą. Ale wszystkiego dowiecie się w swoim czasie!

In contrast, my case is different. I never had a weight problem, belonged rather to those slim. I do not know whether it was thanks to a sport that I practice a lot, a more healthy food or just a good metabolism. Everything changed after two accidents that occurred in a short period of time and inmobilized me for more than half a year. Then I started to work and coming back to shape moved in time. I just started testing the diets and finding the right one for me, I'm sure you can expect my comments in this topic. Unlike Olga I focus on testing medium and high price cosmetics. And the sports I like to the calm does not belong. But everything you will know with the time!


Jeśli jesteś kobietą lub mężczyzną w najlepszych latach swojego życia, nie masz zbyt wiele wolnego czasu ale chciałbyś prowadzić ciekawe, zdrowe i radosne życie - to miejsce dla Ciebie!

If you are a woman or a man in the best years of your life, you do not have too much free time but would like to lead interesting, healthy and happy life - it is the place for you!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz